Zmena v organizácii dopravy z dôvodu konania VINOBRANIA v Pezinku
Od 12.9.2019 do 16.9.2019
(štvrtok od 4:00 hod. – pondelok do 9:00 hod.)
z dôvodu konania VINOBRANIA v Pezinku bude zmena v organizácii dopravy.
Riešenie autobusových zastávok:
- Autobusové zastávky Pezinok,nám.; Pezinok,Trnavská; Pezinok,Kupeckého ul. hostinec;Pezinok,Kupeckého ul.ZŠ;Pezinok,Suvorovovaul.; Pezinok,Rázusova ul.rázc.a Pezinok,Šenkvická ul.v obidvoch smeroch budú bez náhrady dočasne zrušené.
Obchádzkové trasy:
- Spoje nebudú premávať cez Pezinok, nám., počas obchádzky budú zachádzať iba na zastávku Pezinok, žel.st..
- Smer Bratislava– po uliciachSenecká, Kalinčiakova, Moyzesova; s obsluhou zastávky Pezinok,žel.st. a ďalej pokračovať po Jesenského a Bratislavskej.
- Smer Modra, Budmerice, Doľany, Trnava– po uliciach Bratislavská, Jesenského; s obsluhou zastávky Pezinok,žel.st. a ďalej pokračovať po uliciach Moyzesova, Kalinčiakova a Senecká.
- Spoje v smere na sídl. Sever, Nemocnicu a Malackypo uliciach Moyzesova, Kalinčiakova, Senecká, Šenkvická s odbočením cez sídlisko Muškát; s obsluhou zastávok Pezinok, Muškát a Pezinok, Muškát Pekníková ul..
Obchádzkové trasy budú vyznačené dopravným značením