Menu
Obec Doľany
ObecDoľany

Ocenenie za príkladnú obnovu získal Lovecký zámoček Solírov

foto

Lovecký zámoček Solírov, neďaleko našej obce, získal Ocenenie za príkladnú obnovu.

Lovecký zámoček Solírov, neďaleko našej obce, získal Ocenenie za príkladnú obnovu. Slávnostné odovzdávanie diplomov vlastníkom všetkých šiestich ocenených objektov sa bude konať po Novom roku v januári. Súťaž organizuje už od r. 2010 Academia Istropolitana Nova v spolupráci s Bratislavským samosprávnym krajom a spoločnosťou Prvá stavebná sporiteľňa. Teší nás, že nedávno získali toto ocenenie aj dva objekty priamo v našej obci: Mestská veža a tiež Panský dom pri mestskej veži - dnes súkromná zbierka Uher&Uher. Viac na: 

Dátum vloženia: 21. 12. 2023 23:12
Dátum poslednej aktualizácie: 21. 12. 2023 23:14
Autor: Správca Webu

Obec Doľany


hore